KVB KEMP 8.7.-12.7.2024 ICE ARENA PLZEŇ

10.ročníkem tradičního příměstského KVB kempu se opět budeme snažit navázat na naše úspěšné předchozí ročníky, takže průběh bude podobný jako v minulých letech.

Každoročně se však snažíme posouvat, tak i letos se jistě objeví nějaké novinky a překvapení. Nejdůležitější věcí pro nás zůstává to, že nás to musí všechny bavit. Jinak by to ani nemělo cenu. Děti rozdělíme do skupin podle věku nebo výkonnosti.

Každá jednotka bude zaměřená na něco jiného. Většina dopoledních tréninků bude zaměřena na bruslení, odpolední blok tréninku bude probíhat formou herních cvičení, které nejvíce podporují rychlé rozhodování.

Nebude chybět samozřejmě ALL STAR GAMES a ZÁPAS 🙂

Děti budeme podporovat a dáme jim možnost se samostatně rozhodovat. Naším cílem je vychovávat sebevědomé lidi, kteří se nebudou bát udělat chybu a naopak v rozhodujících chvílích, budou schopni vzít zodpovědnost na sebe. Tréninky budou zábavné, ale i náročné, protože ten kdo chce vyhrávat musí jet v každé hře naplno.

Již teď se těší kompletní trenérský štáb Martin Výborný,Tomáš Kubalík,Dominik Boháč,Dominik Kubalík,Jakub Jeřábek,Onrda Kopta,Ondra Leština. Jakub Miko -trenér golmanů,Tomáš Kučera a Adam Vokurka fyzio a off ice.

CENA KEMPU 7390,-

Místo konání:

ICE ARENA Plzeň

Studentská 117/2143
323 00 Plzeň
Czech Republic

tel.: +420 703 159 210
e-mail: info@icearenaplzen.cz
web: www.icearenaplzen.cz

Partneři