KVB KEMP 24.7.-28.7. Třemošná

Příměstský letní hokejový kemp v Třemošné. Pro velký zájem ,který nás samozřejmě těší otevíráme možnost kempu od 24.-28.června v Třemošné.

Děti rozdělíme do skupin podle věku nebo výkonnosti. Každá jednotka bude zaměřená na něco jiného. Většina dopoledních tréninků bude zaměřena na bruslení, odpolední blok tréninku bude probíhat formou herních cvičení, které nejvíce podporují rychlé rozhodování. Nebude chybět samozřejmě ALL STAR GAMES. Děti budeme podporovat a dáme jim možnost se samostatně rozhodovat. Naším cílem je vychovávat sebevědomé lidi, kteří se nebudou bát udělat chybu a naopak v rozhodujících chvílích, budou schopni vzít zodpovědnost na sebe. Tréninky budou zábavné, ale i náročné, protože ten kdo chce vyhrávat musí jet v každé hře naplno. Těšíme se na Vás……

Pro více info volejte :775 991 919

 

Cena kempu:6950 kč, 10x led 10x suchá, svačiny,oběd………….

Místo konání:

SPORT ARÉNA TŘEMOŠNÁ
Plzeňská 1080, 330 11 Třemošná
www.sport-arena.cz

 

Partneři

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.